وبلاگ

افزایش مراجعه کننده به خودپرداز
افزایش مراجعه کننده به خودپرداز

ترفند افزایش مراجعه کننده به خودپرداز

یکی از سوالاتی که دارندگان خودپرداز همیشه از ما می‌پرسند این است که چگونه مشتری را به پای دستگاه بکشانیم؟ چگونه افراد را مجاب کنم که از خودپرداز من استفاده کنند؟ چه اطمینانی وجود داره که خودپرداز برای کسب‌ و کار من سود داشته و افزایش مراجعه کننده به خودپرداز را بهمراه داشته بشد؟

پاسخ ما همیشه این است که نگران نباشید. ما به شما ترفند‌هایی را آموزش می‌دهیم که رعایت کردن تمامی آن‌ها، باعث افزایش سود و موفقیت کسب‌ و کار شما خواهد بود.

 • قرار دادن خودپرداز در مکان‌هایی که کسب‌و‌کار با پول نقد رونق رواج دارد.

یکی از بهترین و مؤثر ترین راه ها برای افزایش سود یک خودپرداز این است که خودپرداز را در محله‌ای قرار دهید که کسب‌ و‌ کار هایی که با پول نقد کار می‌کنند در آن‌جا رواج داشته باشد. نیاز به پول نقد در یک محله باعث می‌شود مراجعه افراد به خودپرداز بیشتر شود.

 • هزینه ی خدمات و کارمزد را رقابتی نگه دارید.

با بالا رفتن نرخ تورم، هزینه‌ی خدمات خودپردازها نیز رو به افزایش است. طبیعی است که مشتریان بیشتر از  خودپردازهایی استفاده کنند که که هزینه و کارمزد کمتری از آن ها کسر می‌کند. شما باید از این موقعیت به نفع خود استفاده کنید و هزینه‌ی خدمات خود را رقابتی نگه دارید و تا جایی که به شما ضرر نمی‌رساند، آن را افزایش ندهید. ممکن است نگران باشید بالا نبردن هزینه‌ی خدمات، شما را دچار ضرر مالی می‌کند ولی با این کار شما ترافیک بیشتری در پای دستگاه خود ایجاد می‌کنید و در نتیجه سود بیشتری شامل شما می‌شود.

 • برای خرید نقدی تخفیف اختصاص دهید.

این نکته برای کسب‌ و‌ کار‌هایی می‌باشد که خود صاحب خودپرداز شخصی می‌باشند. شما می‌توانید با در‌نظر‌گرفتن تخفیف برای خرید‌های نقدی مردم را به پای خودپرداز بکشانید و باعث افزایش سود کارمزد خود شوید.

 • قرار‌دادن خودپرداز در مکان‌هایی که در دید عموم است و دسترسی به آن آسان می‌باشد، می تواند افزایش مراجعه کننده به خودپرداز را به همراه داشته باشد.

شما می‌خواهید خودپرداز را در جایی قرار دهید که دسترسی به آن آسان و در دید باشد. سعی کنید خودپرداز را در مکانی برجسته و در نمایی ساده قرار دهید و اطمینان حاصل کنید راه دسترسی به آن باز و آسان است.

 • اطراف خودپرداز را زنده و روشن نگه دارید.

از آن‌جا که هنگام کار با خودپرداز با اطلاعات امنیتی یا پول نقد سروکار داریم، مشتریان باید هنگام استفاده از خودپرداز احساس امنیت کنند. قرار دادن خودپرداز در یک جای تاریک باعث میشود کاربران نسبت به دزدان احساس آسیب پذیر بودن کنند. اطمینان حاصل کنید خودپرداز در یک جای باز و روشن قرار دارد تا مشتریان احساس امنیت داشته باشند.

 • استفاده از علائم مناسب در اطراف دستگاه

هنگام نصب یک خودپرداز در یک مکان حتما باید اطراف آن محل نشانه و علائمی از وجود دستگاه در آن منطقه نصب کنید تا مردم از وجود یک دستگاه خودپرداز در آن نزدیکی مطلع شوند.

 • مطمعن باشید که دستگاه خودپرداز همیشه پول نقد دارد و درست کار میکند.

احتمال اینکه یک مشتری به پای خودپرداز شما آید و دستگاه شما خراب و یا بدون پول نقد باشد و دیگر به آن خودپرداز برنگردد بسیار بسیار بالا می‌باشد. برای جلوگیری از وقوع همچین رخدادی همیشه از سالم بودن دستگاه و پرپول بودن آن اطمینان حاصل کنید.

امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید. لطفا نظرات خود و یا سوالاتی که برای شما پیش آمده است را در قسمت نظرات برای ما در قسمت نظرات ثبت کنید.

Comments (2)

 • hadi Reply

  سلام وقتتون بخیر متشکرم از مطالب بسیار مفیدی که قراردادید خیلی استفاده کردیم.

  1398-11-08 at 7:01 ق.ظ
  • پشتیبانی Reply

   سلام آقا هادی. خیلی ممنون که ما رو دنبال میکنید.

   1398-11-08 at 7:10 ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *