خرید خودپرداز

خرید خودپرداز شخصی

شرکت فنی و مهندسی ندای گویا  کارگزار رسمی موسسه مالی کوثر مستقر در استان خوزستان می‌باشد. ندای گویا با فعالیت در امر فروش سوییچ بانکی، خودپرداز و تعمیرات قطعات آن در سطح کشور شناخته شده است. شما می‌توانید با خرید خودپرداز شخصی به سرعت کسب‌و‌کار خود را راه‌اندازی کنید و به سود آنی برسید. همچنین با خرید دستگاه از شرکت ندای گویا می‌توانید سوییچ کوثر را به صورت رایگان از ما دریافت کنید و به سرعت به سیستم شتاب بانکی متصل شوید.

خودپرداز

شرایط خرید خودپرداز

شاید فکر کنید داشتن یک خودپرداز کار سختی است و هر شخصی نمی‌تواند آن را داشته باشد. ولی این یک تصور غلط است. داشتن خودپرداز برای هیچ‌کس غیر ممکن نیست. شما می‌توانید با مراجعه به شرکت ندای گویا و تنها با همراه داشتن مدارک شناسایی خود، صاحب یک خودپرداز شخصی شوید.

و اما نحوه درآمد زایی دستگاه خودپرداز به چه صورت است؟

همیشه مهم‌ترین سوال این است که با خریدن خودپرداز شخصی چه سودی به ما می‌رسد؟ آیا واقعا داشتن آن سودی برای من دارد؟ آیا به کسب و کار من رونق می‌بخشد؟ با هر تراکنشی که با دستگاه شما انجام گیرد، ۶۰% کارمزد آن تراکنش بدون کسر بیمه و مالیات (در صورت داشتن سوییچ کوثر) به شما تعلق میگیرد. به همین راحتی! پس بدیهی است داشتن یک خودپرداز شخصی قطعا برای شما سودآور خواهد بود. پس عجله کنید و هرچه زودتر برای خرید خودپرداز اقدام کنید و به سود آنی برسید.

سود آنی

جشنواره زمستانه ندای گویا را از دست ندهید

سود آنی

شما می‌توانید با شرکت در این جشنواره شامل طرح‌های ویژه و قیمت‌های باورنکردنی ندای گویا شوید. عجله کنید و تا قبل از به اتمام رسیدن جشنواره فوق‌العاده زمستانه،کسب‌و‌کار خود را راه‌‌اندازی کنید.


خرید خودپرداز

برای راه‌اندازی خودپرداز به چه چیز‌هایی نیاز داریم؟

اولین و مهم‌ترین کاری که برای داشتن یک خودپرداز باید انجام دهید، انتخاب مکان مناسب است. انتخاب اصولی مکان خودپرداز تاثیر بسیار زیادی در مقدار سود شما خواهد داشت. به شما پیشنهاد می‌کنیم که مقاله‌ی زیر را که در ارتباط با افزایش مراجعه کننده به پای دستگاه و سود بیشتر است را حتما مطالعه کنید.

چگونه سود حاصل از خودپرداز را بیشتر کنیم

بعد از این‌که مکان نصب دستگاه خود را انتخاب کردید، به یک اینترنت پر سرعت نیاز دارید. داشتن اینترنت پر سرعت به معنای تراکنش‌های سریع تر و رضایت بیشتر مشتریان است که در نتیجه‌ی آن سود شما بیشتر می‌شود.

دیگه به چی نیاز دارید؟ هیچی! با خرید دستگاه از ندای گویا تمام ملزومات دستگاه به شما عرضه می‌شود.

ما چه خودپردازی داریم؟

شرکت ندای گویا به صورت تخصصی دستگاه‌های NCR آمریکایی را کار می‌کند. از ویژگی‌های این برند آمریکایی انعطاف پذیری و تطبیق پذیری بسیار بالای آن با تغییرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری می‌باشد.

این دستگاه‌ها به گونه‌ای طراحی شده اند که در صورت خرابی یکی از قطعات آن، قسمت های دیگر از کار بازنمی‌ایستند و تا تعویض و یا تعمیر قطعه به کار خود ادامه می‌دهند.

کاری که ما در ندای گویا انجام می‌دهیم چیست؟ ما در ندای گویا دستگاه‌های NCR را به گونه‌ای بازسازی میکنیم که با آب و هوا و شرایط سخت مناطق گرمسیر جنوب تطبیق پیدا کند و بدون مشکل به فعالیت خود خود ادامه دهد.


خرید خودپرداز

چجوری خودپرداز بخرم؟

خیلی سادس. شما می‌توانید همه روزه از ساعت ۸‌ صبح تا ۴ بعدازظهر با کارشناسان ما تماس بگیرید و از خدمات رایگان ما به صورت تلفنی بهره ببرید. تیم مجرب ندای گویا پیوسته در حال تلاش می‌باشد که تجربه‌ای لذت‌بخش از خرید خودپرداز شخصی را به شما ببخشد.

شماره‌های تماس

۰۶۱-۳۴۴۹۲۲۲۶-۸
۰۹۲۲۰۸۹۷۰۹۸-۹
۰۹۱۶۰۴۰۳۸۶۰-۳
۰۹۱۶۰۴۰۳۸۶۶-۷

آدرس شرکت

خوزستان، اهواز، چهارشیر، شهرک صنعتی شماره یک، خیابان پنجم، سوله‌ی هفتم

ایمیل

info@mngooya.ir