وبلاگ

مزایای خودپرداز سیار

خودپرداز سیار به عنوان یکی از ابزارهای مهم در خدمت بانکداری مدرن بوده و ارائه خدمات بانکی در مناطق و نواحی که دسترسی به تسهیلات بانکی برای مشتریان امکانپذیر نمی باشد را در کوتاه ترین زمان ممکن میسر می سازد.

دستگاه های سیار معمولا واحدهای مستقلی می باشند که از زیر ساخت یک سایت کوچک برخوردارند. به طور مثال: سیستم سرمایشی، گرمایشی، UPS، دیزل ژنراتور، سیستم اضطراری، اطفاء حریق، دزدگیر و درب های ورودی تجهیزات به صورت گاو صندوقی با استفاده از لولاهای مخفی (امنیت بالا) می باشند.

وجود یک خودپرداز برای دریافت پول نقد، نه تنها به سود مردم است بلکه برای بانک‌ها و هم برای مؤسسات مالی و اعتباری حائز اهمیت است. معمولاً خودپرداز سیار در مواردی توصیه می‌شود که نیاز باشد فعالیت‌های دریافت پول نقد به طور موقت و در مدت زمان کوتاهی در یک مکان بخصوص انجام شود. این دستگاه‌ها معمولاً در کانتینرها یا کامیونت ها قابل حمل هستند.

استقرار خودپردازهای سیار علاوه بر سرویس های مختلف به مشتریان و ایجاد درآمد زایی برای بانک تبلیغات گسترده ای دارد که شامل حضور بانک همانند بیلبوردهای تبلیغاتی در محل هایی از پیش تعیین شده از طرف بانک بوده که این موضوع از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. به طور مثال، نصب دستگاه خودپرداز سیار در نمایشگاه‌های سالانه یا بین المللی، مراسم‌ها و جشنواره‌ها، مراکز خرید و … نمونه بارزی از فواید این دستگاه‌ها می‌باشند.

کانکس های سیار خودپرداز مجهز به تجهیزات ایمنی هستند. این کار برای جلب اطمینان افرادی که می خواهند از این دستگاه ها استفاده کنند بسیار اهمیت دارد. در صورتی که مشتری احساس کند که استفاده از دستگاه خودپرداز سیار خطراتی را در بردارد، برای برداشت موجودی و خرج کردن آن تمایل کمتری خواهد داشت. برای جلب اطمینان مشتریان، دستگاه های سیار مجهز به نور فلورسنت و سایه بان هستند. با قرار دادن دستگاه سیار در یک قسمت روشن و شلوغ، فردی که خودپرداز سیار را در آن محل قرار می دهد، بهتر می تواند اطمینان مشتری را جلب کند.

استقرار یک کانکس خود پرداز سیار در بسیاری از مراسم و موقعیت های خاص می تواند بسیار تاثیر گذار و حیاتی باشد. یک دستگاه خودپرداز سیار این امکان را برای افراد فراهم می کند تا بدون اینکه به دنبال خودپرداز باشند، به سرعت نیازهای مالی خود را برطرف کنند. این نوع از دستگاه های خودپرداز همچنین باعث می شود فروشندگانی که در محل مورد نظر قرار دارند بتوانند کسب درآمد کنند، حتی اگر دستگاه کارت خوان نداشته باشند. مالک این نوع خودپرداز این امکان را برای مشتریان فراهم می کنند تا به حساب های بانکی خوددسترسی یپدا کنند و موجودی برداشت کنند.

 

Comments (1)

  • نگار Reply

    سلام یادش بخیر قبلا از این نوع خودپرداز ها بیشتر دیده میشد. در جهارراه نادری اهواز چند تاشو بود

    1399-10-27 at 2:05 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *