وبلاگ

خودپرداز

از درآمد خودپرداز خود راضی نیستید؟

آیا فکر می‌کنید همه به یک اندازه از خودپرداز درآمد دارند؟ هرکسی که خودپرداز داره پولدار می‌شود؟ تصور غلطی که در بین مردم رایج است این است که شما فقط با داشتن یک خودپرداز شخصی پولدار می‌شوید که البته همه‌ی این‌ها به دلیل تبلیغات اشتباه شرکت‌های ارائه دهنده خودپرداز می‌باشد. فرض کنید یک دستگاه خریده‌اید و آن را نصب کردین، 6 ماه از راه‌اندازی دستگاه گذشته ولی به سود مطلوبی که مورد نظرتان بوده نرسیده‌اید. اولین فکری که به ذهن شما می‌رسد این است که دستگاه را به شرکتی که از آن خریده‌اید مرجوع کنید تا از ضرر بیشتر خود جلوگیری کنید. ولی ما در این مقاله به شما یاد می‌دهیم که دلیل عدم موفقیت و استفاده نکردن مردم از خودپرداز خود را شناسایی کنید و در مقاله‌ی بعدی می‌گوییم که چگونه پس از شناسایی مشکل خود، مشتری بیشتری به پای دستگاه خود بکشانید.

آیا خودپرداز شما در مکان مناسبی است؟

هنگامی که حرف از درآمد آن به وسط می‌آید مکان قرارگیری و نصب حرف اول را می‌زند. پس حتما قبل از خرید به مکان نصب آن خوب فکر کنید.

دستگاه شما از دید مشتریان چگونه است؟

خودپرداز نیز مانند هر وسیله‌ی دیگری نیاز به تعمیر و نگه‌داری دارد. اگر دستگاه شما کهنه و یا آسیب خورده باشد به مرور زمان استفاده‌ی مردم از آن کاهش می‌یابد. مهم است که دستگاه شما ظاهری زیبا و پاکیزه داشته باشد.

آیا خودپرداز در دید مردم است؟

مهم است که خودپرداز در دید باشد و مردم برای استفاده از آن نیاز به گشتن نداشته باشند. باید به گونه‌ای نصب شود که از بیرون و دور کاملا مشخص باشد.

آیا کارمزد بانک سرویس دهنده دستگاه شما زیاد است؟

خودپردازها بسته به بانکی که خدمات سوییچ آن‌ها را ارئه می‌دهند کارمزدهای متفاوتی دارند. بدیهی است که هرچه کارمزد کسر شده بابت تراکنش‌ها از حساب مشتریان بیشتر باشد، میزان استفاده از دستگاه کاهش می‌یابد.

با مطرح کردن این سوالات برای خود قطعا به جواب می‌رسید و متوجه می‌شوید چرا که خودپرداز شما درآمد کافی را ندارد. حال زمان آن رسیده است که به دنبال ترفندهایی باشید که مشتری را به پای دستگاه خود بکشانید و سود خود را چند برابر کنید. پس از مطالعه مقاله افزایش مراجعه کننده به دستگاه می‌توانید با عملی کردن توصیه‌های ما مشتری را به پای دستگاه بیاورید و سود خود را چند برابر کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *