وبلاگ

خودپرداز

نکات خرید خودپرداز

خرید و نگه‌داری خودپرداز یکی راه‌هایی است که مردم برای امرار معاش از آن استفاده می‌کنند و یا درکنار کسب‌وکار خود به عنوان یک درآمد اضافی و برای رونق کسب‌وکار خود به آن نگاه می‌کنند. اکثر مردم فکر می‌کنند به سادگی می‌توانند یک خودپرداز بخرند و آن را راه‌اندازی کنند و به سرعت به سود بالا برسند.

ولی واقیت این است که خرید و نگه‌داری یک خودپرداز کار ساده‌ای نیست. نکاتی وجود دارند که قبل از خرید، حتما باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

در ابتدا باید مکان نصب خودپرداز را به دقت مورد بررسی قرار دهید. آیا منطقه‌ای که برای نصب دستگاه در نظر گرفته‌اید دارای رفت‌وآمد کافی است؟ آیا در اطراف آن مکان‌های تفریحی و یا مراکز خرید وجود دارد؟ دقت کنید که خودپرداز در مکان‌های خلوت و بدون رفت‌وآمد درآمد چندانی نخواهد داشت.

پس از آن که رفت‌وآمد و تراکم جمعیت در اطراف مکان مورد نظر را بررسی کردید باید ترافیک خودپردازهای موجود در آن منطقه را بررسی کنید. یعنی چه؟ یعنی باید ببینید در آن منطقه‌ای که قصد دارید خودپرداز را نصب کنید، چندین دستگاه دیگر وجود دارد؟ آیا تعداد آن‌ها زیاد است؟ تعداد کمی وجود دارد و هنوز نیاز به خودپرداز بیشتر حس می‌شود؟  قطعا نصب خودپرداز در محله‌ای که به اندازه‌ی کافی خودپرداز دارد و یا به اصطلاح اشباع شده است، سود بسیاری برای شما نخواهد داشت.(همیشه استثنا هم وجود دارد. برای مثال در مکان‌های تفریحی تجاری به دلیل انبوه جمعیت، هر تعداد خودپرداز هم که نصب کنید باز هم سود بالایی خواهید داشت) بهتر است مکان‌هایی را برای نصب انتخاب کنید که نیاز به خودپرداز در آن‌ها احساس می‌شود. اگر کمی باهوش باشید و خوب به اطراف خود نگاه کنید آن مکان‌ها را پیدا می‌کنید.

پس از آن‌که از مکان نصب خودپرداز مطمئن شدین، باید ببینید با توجه به مکان خود و نیازی که دارد چه مدل خودپردازی مناسب شما است. خودپرداز دیواری لازم دارید و یا سالنی؟ خودپرداز نقدی و با قابلیت برداشت وجه نیاز دارید و یا خودپرداز غیرنقدی(cashless)؟

حالا شما مکان نصب خودپرداز خود را انتخاب کرده‌اید و می‎دانید چه مدل خودپردازی نیاز دارید و تصمیم نهایی خود را برای خرید خودپرداز گرفته‌اید. قدم بعدی چیست؟ قدم بعدی این است که تصمیم بگیرید با چه سوییچ بانکی به شبکه شتاب متصل شوید. با جستجو در اینترنت و یا مراجعه حضوری به شعب بانکی و پرس‌وجو در رابطه با میزان درصد کارمزدی که به شما تعلق می‌گیرد، می‌توانید تصمیم بگیرید که کدام موسسه را انتخاب کنید. پیشنهاد ما به شما سوییچ موسسه کوثر می‌باشد. زیرا که در بین تمامی سوییچ‌های بانکی بالاترین درصد کارمزد را به صاحب دستگاه اختصاص می‌دهد.

پس از انتخاب سوییچ بانکی خود باید به دنبال یک شرکت معتبر برای خرید خودپرداز باشید. فراموش نکنید که خرید خودپرداز به سادگی خرید دیگر اقلام نیست و نمی‌شود از خرده فروشان و یا دلالان آن را خریداری کرد. شما باید به دنبال یک شرکت معتبر باشید که در تمامی مراحل خرید و نگه‌داری دستگاه همراه شما باشد و به شما سرویس و خدمات پشتیبانی ارائه دهد. ما به شما شرکت ندای گویا را پیشنهاد می‌دهیم. اما چرا ندای گویا؟ ندای گویا کارگزار رسمی موسسه کوثر می‌باشد. از این رو شما می‌توانید با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهید و از بابت پشتیبانی و ارائه تمامی خدمات خیالتان راحت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *