وبلاگ

ایام نوروز

خودپردازها در ایام نوروز

به یقین می‌توان گفت در ایام نوروز و پیش از آن (اسفند ماه)، صاحبان خودپرداز بالاترین میزان سود در طول سال را دارند. چرا؟ زیرا که مردم در این روزها در تلاش و تکاپو برای خرید می‌باشند. و هرچه رفت‌وآمد در مکان‌های تجاری بیشتر باشد استفاده مردم از خودپرداز بیشتر است و به دنبال آن سود صاحب خودپرداز. ولی این‌که این سود تا چه میزان افزایش پیدا کند به نکاتی بستگی دارد که در این‌جا برای شما بازگو خواهیم کرد.

همانطور که برای ایام نوروز شروع به خانه‌تکانی و انجام کارهای خود می‌پردازید، به عنوان دارنده‌ی یک خودپرداز نیز به مناسبت عید نوروز باید اقداماتی را انجام دهید. ما در این‌جا به شما کمک می‌کنیم که در عید نوروز سود حاصل از خودپرداز خود را به حداکثر برسانید.

در ایام نوروز خیابان‌ها شلوغ تر از قبل می‌شود و میزان خرید و فروش بیشتر می‌شود. از این رو نیاز به پول نقد و انجام تراکنش‌های بانکی بالا می‌رود و به دنبال آن استفاده‌ی مردم از خودپرداز بیشتر می‌شود. شما باید یک مالک باهوش باشید تا بتوانید از این شرایط بهترین استفاده را کنید.

عید نوروز

همانطور که برای سال جدید به دنبال لباس و لوازم نو برای خود می‌باشید، باید دستگاه خود را نیز نو کنید. دستگاه و سقف و سایه‌بان آن را تمیز نگه دارید و اگر قطعه‌ای کهنه بود و نیاز به تعمیر داشت، آن را تعمیر کنید.

در این ایام به علت استفاده‌ی بالا از دستگاه ممکن است میزان خرابی و نیاز به سرویس آن بالا رود. سعی کنید به صورت مرتب از دستگاه بازدید داشته باشید تا در صورت خرابی در سریع ترین حالت ممکن متوجه آن شوید و آن را تعمیر کنید. هیچ گاه تعمیر دستگاه را به تاخیر نیندازید، زیرا که دستگاه‌های خراب در ذهن مشتریان همیشه به عنوان یک دستگاه خراب باقی می‌مانند و شانس استفاده‌ی دوباره از دستگاه حتی در صورت تعمیر کاهش می‌یابد.

یکی از دلایل دیگری که می‌گوییم باید به دستگاه بیشتر سر بزنید این است که در صورت گیر کردن کارت مشتریان در دستگاه، باسرعت بیشتری به آن رسیدگی کنید و کارت را سریع‌تر به مشتری بازگردانید.

سعی کنید اطراف دستگاه را روشن نگه دارید تا در شب‌ها نیز ترافیک تراکنش دستگاه خود را بالا ببرید.

اطراف دستگاه را تمیز و سرزنده نگه دارید تا بتوانید حس عید و تازگی را به مشتریان منتقل کنید.

به دلیل تب خریدی که در این ایام وجود دارد، نیاز به پول نقد به شدت بالا می‌رود. مهم است که بدانید بیشترین استفاده‌ی مردم از خودپرداز در ایام عید نوروز، برداشت وجه نقد می‌باشد. پس به این نکته توجه کنید که میزان پولی که در دستگاه در این ایام قرار می‌دهید باید از روزهای عادی در سال بیشتر باشد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *