وبلاگ

خودپرداز

زمان کاری خودپرداز از شما می‌گیرد چقدر است؟

شاید برای شما سوال باشد که زمان کاری خودپرداز از شما می‌گیرد چقدر است؟آیا داشتن یک خودپرداز شخصی و اداره کردن آن به راحتی است که دیگران می‌گویند؟ خودپرداز را خریده و نصب می‌کنید و سپس به دنبال زندگی خود می‌روید؟ آیا این‌ها حقیقت دارد؟ در این مقاله این را برای شما روشن می‌کنیم.

بدیهی است که اداره کردن و داشتن یک خودپرداز شخصی در مقایسه با مشاغل دیگر وقت کمتری از شما می‌گیرد. اما چقدر کمتر؟

این که شما خودپرداز را به امان خدا رها کنید و انتظار تراکنش و سود بالا داشته باشید تقریبا غیر ممکن است. فراموش نکنید که داشتن خودپردازها برای خیلی از افراد تنها شغل آن‌ها محسوب می‌شود و گاها به اندازه‌ی یک حرفه تمام وقت از آن‌ها زمان می‌گیرد. طبیعی است که آن‌ها درآمد خوبی از این راه به دست می‌آورند.

بیایید خودپرداز شخصی را به یک خودرو تشبیه کنیم. آیا خودرو نیاز به بنزین ندارد؟ آیا ماشین هر چند وقت یک‌بار نیاز به سرویس ندارد؟ آیا خودرو دچار خرابی نمی‌شود؟ جواب تمامی این سوالات مثبت است. پس مسلم است که خودپرداز نیز مانند خودرو نیاز به مراقبت و نگه‌داری دارد. ممکن است خراب شود و یا پول درون کاست‌ها تمام شود و نیاز به پول‌گذاری داشته باشد و یا هر از گاهی برای جلوگیری از خرابی‌های بیشتر و ارائه خدمات بهتر نیاز به سرویس داشته باشد. ما نمی‌گوییم که داشتن یک خودپرداز شخصی قرار است به اندازه‌ی یک شغل تمام وقت از شما زمان بگیرد ولی به گونه‌ای هم نیست که اصلا از شما وقتی نگیرد.

شاید شما وقت این را نداشته باشید که حتی روزی 2ساعت برای مدیریت و اداره کردن خودپرداز وقت بگذارید. شاید داشتن خودپرداز فقط یک راهی برای درآمد بیشتر در کنار دیگر کسب‌وکار‌های خود باشد و دیگر زمانی برای رسیدگی به خرابی و مشکلات احتمالی دستگاه نداشته باشید. پس در این صورت چه باید کرد؟ خودپرداز را در یک گوشه به حال خود رها کنید؟ خیر. نگران این نباشید، ما همه‌ی کارها را بر عهده می‌گیریم. از برترین ویژگی‌‌های سوییچ‌ بانک سپه( کوثر سابق) سیستم مانیتورینگ آن‌ها می‌باشد. ندای گویا با ارائه این خدمات و مانیتورینگ 24 ساعته به تمامی مشتریان خود این بار را از روی دوش مشتریان خود برداشته است. به جای این‌که صاحبان خودپرداز به طور مرتب دستگاه را چک کرده و متوجه خرابی آن شوند و یا هر لحظه نگران تمام شدن پول نقد درون آن باشند، ما این کار را برای شما انجام می‌دهیم. با داشتن سیستم نظارت 24 ساعته بر روی خودپردازها، در هر زمان از شبانه روز که برای دستگاه شما مشکلی پیش آید آن را شناسایی کرده و به شما اطلاع می‌دهیم. پس از آن شما می‌توانید درخواست کارشناس دهید تا ما تکنسین‌های خود را به سرعت به پای دستگاه های شما بفرستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *