وبلاگ

خودپرداز

چرا وجود خودپرداز در بیمارستان مفید است؟

شاید این مقاله کمی برای شما عجیب باشد که چرا باید یک خودپرداز برای بیمارستان مفید باشد. در پایان این مقاله متوجه خواهید شد این مقاله چندان بی‌ربط هم نیست.

اغلب مراجعه‌ها به بیمارستان برای بیمار و خانواده بیمار غیر قابل پیش بینی است. همین غیر قابل پیش بینی بودن باعث می‌شود فرد مراجعه کننه عجله کند و پول نقد مورد نیاز برای ملزومات همراه بیمار، کافه تریا و دیگر مواردی که ممکن است پیش آید را فراموش کند. فراهم کردن دسترسی مناسب به پول نقد در محوطه بیمارستان تضمین می‌کند که اعضای خانواده می‌توانند بدون اینکه بیمار خود را تنها رها کنند از امکانات استفاده کنند.

دسترسی آسان به دستگاه‌های خودپرداز در بیمارستان برای کارمندان نیز مزایای بسیاری دارد. شیفت‌های طولانی کار، به‌خصوص شیفت‌های شب میتواند بسیار آزاردهنده و خسته کننده باشد و حتی فرصت این‌که به نزدیک ترین شعب بانکی برای عملیات روزمره‌ی خود بروند را نداشته باشند. فراهم کردن دسترسی به خودپرداز در بیمارستان تضمین می‌کند که کارکنان بیمارستان یک روش آسان و راحت برای انجام عملیات بانکی خود دارند. 

پس مزایای وجود خودپرداز در بیمارستان به این صورت است

  • دسترسی آسان به نقدینگی برای کارکنان، بیماران و بازدیدکنندگان
  • راحتی برای پرسنلی که شیفت‌های زیادی دارند، به خصوص شیفت شب، و همچنین اعضای خانواده‌ی بیمار که نمی‌خواهند عزیزانشان را ترک کنند.
  • صرفه‌جویی در زمان برای کارکنان بیمارستان و همراهان بیمار، که به آن‌ها اجازه اقامت در محوطه بیمارستان را می‌دهند.

و در نهایت رضایت همه طرف‌ها از بیمارستان برای رفاه آن بیمارستان حیاتی است و ارائه خدمات خودپرداز نه تنها بیماران، همراهان، بازدیدکنندگان و کارکنان را راضی می‌کند، بلکه به روحیه کلی بیمارستان می‌افزاید.

سایر مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *