وبلاگ

پول گذاری خودپرداز

همه‌ چیز درباره پول گذاری خودپرداز

همیشه اولین سوال که برای خریداران دستگاه خودپرداز پیش می‌آید این است که چه کسی قرار است خودپرداز من را پول‌گذاری کنید؟ باید بگوییم که شما صاحب یک خودپرداز شخصی هستید و رسیدگی به تمام امور آن از جمله پول گذاری خودپرداز بر عهده‌ی شما می‌باشد. اما این‌همه پول نقد از کجا بیاوریم؟ از کجا پول نقد را تهیه کنیم؟ راه‌های زیادی است که شما بتوانید پول نقد خودپرداز خود را تهیه کنید.

بانک‌ها : شاید گرفتن پول نقد در حجم زیاد کمی از بانک‌ها دشوار باشد ولی شدنی است.

پمپ بنزین : ایستگاه‌های پمپ بنزین یکی از کسب‌وکار هایی است که هنوز پول نقد در بین آن‌ها رواج دارد، شما می‌توانید با مراجعه به آن‌ها، نیاز به پول نقد دستگاه خود را برطرف کنید.

سوپرمارکت و هایپر مارکت‌ها: سوپرماکت‌ها نیز از جمله مکان‌هایی می‌باشند که هنوز خرید با پول نقد در آن‌جا رواج دارد.

حال شما پول نقد مورد نیاز را در اختیار دارید؟ چگونه پول را درون کاست‌های درست قرار می‌دهید؟ با خرید دستگاه از ندای گویا تمام آموزش‌های لازم برای پول گذاری خودپرداز به شما داده خواهد شد.

من نمی‌تونم پول نقد رو از راه‌های گفته شده فراهم کنم، برای پول گذاری خودپرداز چکار باید کرد؟

اگر توانایی تامین پول نقد را ندارید چه باید کرد؟ و یا نمی‌توانید ریسک حمل پول نقد و جای‌گذاری آن در دستگاه را بپذیرید؟ شرکت‌های واسطه‌ای وجود دارند که این خدمات را به صاحبان خودپرداز می‌دهند و تمامی عملیات پول گذاری خودپرداز از تامین پول نقد تا جای‌گذاری آن درون کاست‌های دستگاه را بر عهده می‌گیرند.

دستگاه خودپرداز هر چند وقت یک‌بار نیاز به پول‌گذاری دارد؟ این که دستگاه شما چه مدت یک‌بار خالی از پول می‌شود و نیاز به پول‌گذاری مجدد دارد بستگی به موقعیت قرارگیری دستگاه شما دارد. ممکن است یک دستگاه تراکنش پایینی داشته باشد و هر یک ماه یک
‌بار هم نیاز به پول‌گذاری نباشد و ممکن است تراکنش دستگاهی به اندازه‌ای بالا باشد که هر 2روز یک بار نیاز به پر کردن کاست‌های پول نقد داشته باشد.

اما نکته‌ای که باید به شما بگوییم این است که هیچ‌گاه اجازه ندهید دستگاه به طور کامل از پول خالی شود و سپس اقدام به پول گذاری دوباره کنید. اما چرا؟ ممکن است در این بازه‌ای که بین تمام شدن پول نقد دستگاه و پول‌گذاری مجدد شما باشد، مشتریانی به پای دستگاه آیند و نتوانند پول نقد مورد نیاز خود را فراهم کنند. هیچ چیز بدتر از این برای یک صاحب خودپرداز شخصی نیست که مشتریان خودپردازش را به عنوان یک خودپرداز همیشه خالی از پول نقد بشناسند.

و در آخر می‌خواهم این خبر را به شما بدهم که شرکت فنی‌ومهندسی ندای گویا درآینده‌ای نه چندان دور پول‌گذاری دستگاه‌های شما را به طور کامل بر عهده خواهد گرفت. این خدمات شامل تامین و تهیه پول نقد درخواستی شما برای خودپرداز و جای‌گذاری آن با فراهم کردن نیرو‌های امنیتی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *