وبلاگ

خرید عابربانک شخصی و رسیدن به سود

شاید هنوز هم وقتی صحبت از خرید خرید عابربانک شخصی می‌شود برای بسیاری از افراد این سوال پیش آید که چگونه می‌توان خودپرداز خرید؟ مگر خودپرداز یک وسیله از نظام بانکی جهان و در اختیار بانک‌ها نیست؟ بهتر است بدانید بیش از ۵ سال می‌باشد که افراد معمولی نیز می‌توانند صاحب خودپردازهای شخصی شوند.
اما چرا یک فرد عادی باید خودپرداز بخرد؟ داشتن خودپرداز چه سودی برای یک فرد معمولی دارد؟

جالب است که بدانید اگر شما صاحب یک خودپرداز شخصی باشید و آن را در مکانی مناسب نصب کنید؛ به ازای هر یک تراکنشی که افراد با خودپرداز شما انجام می‌دهند، درصدی از کارمزد آن تراکنش به حساب شخصی شما واریز می‌شود.
مقدار درصد متعلق به شما با توجه به سوییچ بانکی که برای خودپرداز خود خریداری می‌کنید متفاوت است. اگر نمی‌دانید خودپرداز شخصی چیست بهتر است مقاله‌ای که در زیر برای شما گذاشته‌ایم را مطالعه کنید.

سوییچ بانکی یا پرداخت چیست؟

اما بهتر است از کجا خودپرداز بخرم؟ از خودپرداز فروشی؟ از دلال‌های موجود در بازار سیاه؟ به طور قطع بهترین مکان برای خرید خودپرداز، شرکت‌های معتبری است که نمایندگی بانک‌ها را دارند.

شرکت فنی و مهندسی ندای گویا، کارگزار رسمی بانک سپه، یکی از بزرگترین واردکنندگان و پشتیبانی دهندگان دستگاه‌های خودپرداز در سراسر کشور می‌باشد.

اما چرا خودپرداز را از دلال‌ها نخریم؟

همانطور که می‌دانید خودپرداز یکی از ملزومات بانکی است و با اطلاعات حساب‌ها در ارتباط است. چه تضمینی وجود دارد با خرید خودپرداز از دلال‌ها برنامه‌ و ویروس مخربی بر روی آن نصب نباشد و اطلاعات حساب‌های مشتریان به خطر نیوفتد؟ با خرید خودپرداز از کارگزارهای معتبر موسسات و بانک‌ها می‌توانید امنیت دستگاه خود را تامین کنید.

دلیل دیگری که باعث می‌شود خودپرداز خود را از دلال‌ها نخریم نبود کارشناسان تعمیر دستگاه خودپرداز به هنگامی خرابی و یا بروز مشکلات آن است. با خرید خودپرداز از شرکت فنی و مهندسی ندای گویا در هر لحظه از زمان و هر مکانی که باشید، متخصصان حرفه‌ای و دوره دیده خود را به پای دستگاه شما می‌فرستیم.

به شما پیشنهاد می‌کنیم این فرصت طلایی را از دست ندهید و از جشنواره پاییزه شرکت فنی و مهندسی ندای گویا خرید کنید. اما چرا جشنواره پاییزه؟ به شما پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه جشنواره پاییزه ما مراجعه کنید و یا با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

جشنواره پاییزه ندای گویا

تلفن تماس

061-3882

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *