آموزش رفع خطای دستگاه خودپرداز شخصی NCR5886 در نرم افزار یاس

در این قسمت قصد داریم نحوه رفع خطای دستگاه خودپرداز شخصی NCR5886 در نرم افزار یاس را آموزش دهیم.

در مرحله اول برای رفع خطای دستگاه خودپرداز شخصی NCR5886 همانند تصویر زیر در نرم افزار یاس ابتدا دستگاه را بر روی حالت سوپروایزر قرار دهید. سپس گزینه 9 Vender application را انتخاب نمائید و منتظر بمانید تا کامل لود شود.


در مرحله بعد پس از لود شدن کامل گزینه 5 یعنی device status list را انتخاب نمائید.

رفع خطای خودپرداز NCR


در این مرحله برای حذف تمامی خطاها گزینه clear all را انتخاب نمائید. قبل از انتخاب clear all حتما چهار کاست دیسپنسر را از جای خود درآورده و پس از آن گزینه clear all را انتخاب نمائید.

رفع خطای خودپرداز NCR

در این مرحله پس از اتمام کامل خطاگیری گزینه previous را دو مرتبه پشت سر هم انتخاب نمائید.


رفع خطای خودپرداز NCR

در این مرحله از بین گزینه های نمایش داده شده exit را انتخاب نمائید.


رفع خطای خودپرداز NCR

نمایشگر بعد از نمایش چند مرتبه pleas wsit به منو سوپروایزر باز خواهد گشت.


رفع خطای خودپرداز NCR


در ویدئو زیر نحوه رفع خطای دستگاه خودپرداز شخصی NCR5886 در نرم افزار یاس را ملاحظه می نمائید.


خرید خودپرداز شخصی اقساطی

شرکت فنی و مهندسی ندای گویا  کارگزار رسمی بانک سپه(کوثر سابق) مستقر در استان خوزستان می‌باشد. شرکت فنی و مهندسی ندای گویا با فعالیت در امر واگذاری سوییچ بانکی، فروش خودپرداز، تعمیر و تامین قطعات آن در سطح کشور شناخته شده است. شما می‌توانید با خرید خودپرداز شخصی اقساطی به سرعت کسب‌و‌کار خود را راه‌اندازی کنید و به بالاترین سود برسید. همچنین با خرید دستگاه از شرکت ندای گویا می‌توانید سوییچ بانک سپه(کوثر سابق) را به صورت رایگان از ما دریافت کنید و به سرعت به سیستم شتاب بانکی کشور متصل شوید.


شرایط خرید خودپرداز

شاید فکر کنید داشتن یک خودپرداز کار سختی است و هر شخصی نمی‌تواند صاحب خودپرداز شود. ولی این تصور اشتباه است. داشتن خودپرداز برای هیچ‌کس غیر ممکن نیست. شما می‌توانید با مراجعه به شرکت ندای گویا و تنها با همراه داشتن مدارک شناسایی خود، صاحب یک خودپرداز شخصی شوید.

و اما نحوه درآمد زایی دستگاه خودپرداز به چه صورت است؟

همیشه مهم‌ترین سوال این است که با خرید خودپرداز شخصی چه سودی به ما می‌رسد؟ آیا واقعا داشتن آن سودی برای ما دارد؟ آیا به کسب و کار ما رونق می‌بخشد؟ جالب است بدانید با هر تراکنشی که با دستگاه شما انجام گیرد، 60% از کارمزد آن تراکنش بدون کسر بیمه و مالیات (در صورت داشتن سوییچ بانک سپه(کوثر سابق)) به شما تعلق میگیرد. به همین راحتی! پس بدیهی است داشتن یک خودپرداز شخصی قطعا برای شما سودآور خواهد بود. پس عجله کنید و هرچه زودتر برای خرید خودپرداز اقدام کنید و به سود برسید.

خودپردازncr-خرید خودپردازncr-ncr5886-خرید خودپرداز

جشنواره ندای گویا را از دست ندهید

خرید خودپرداز-جشنواره-ندای گویا

شما می‌توانید با شرکت در این جشنواره شامل طرح‌های ویژه و قیمت‌های باورنکردنی ندای گویا شوید.

همچنین شما می‌توانید به صورت آنلاین نیز در این جشنواره شرکت کنید و خودپرداز خود را خریداری کنید.

عجله کنید و تا قبل از پایان جشنواره فوق‌العاده ندای گویا، کسب‌و‌کار خود را راه‌‌اندازی کنید.

تعمیر خودپرداز-خودپردازncr-خرید خودپرداز

برای راه‌اندازی خودپرداز به چه چیز‌هایی نیاز داریم؟

اولین و مهم‌ترین کاری که برای داشتن یک خودپرداز باید انجام دهید، انتخاب مکان مناسب است. انتخاب اصولی مکان خودپرداز تاثیر بسیار زیادی در مقدار سود شما خواهد داشت. به شما پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌ی زیر که در ارتباط با افزایش مراجعه کننده به خودپرداز و سود بیشتر است را حتما مطالعه کنید.

چگونه سود حاصل از خودپرداز را بیشتر کنیم

بعد از این‌که مکان نصب دستگاه خود را انتخاب کردید، به یک اینترنت پر سرعت نیاز دارید. داشتن اینترنت پر سرعت به معنای تراکنش‌های سریع تر و رضایت بیشتر مشتریان است که در نتیجه‌ی آن سود شما بیشتر می‌شود.

دیگه به چی نیاز دارید؟ هیچی! با خرید خودپرداز از ندای گویا تمام ملزومات دستگاه به شما عرضه می‌شود.

خودپرداز NCR

شرکت ندای گویا به صورت تخصصی خودپردازهای NCR آمریکایی را کار می‌کند. از ویژگی‌های این برند آمریکایی انعطاف پذیری و تطبیق پذیری بسیار بالای آن با تغییرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری می‌باشد.

خودپردازهای NCR به گونه‌ای طراحی شده اند که در صورت خرابی یکی از قطعات آن، قسمت های دیگر از کار بازنمی‌ایستند و تا تعویض و یا تعمیر قطعه به کار خود ادامه می‌دهند.

کاری که ما در ندای گویا انجام می‌دهیم چیست؟ ما در ندای گویا، خودپرداز NCR را به گونه‌ای بومی سازی می‌کنیم که با آب و هوا و شرایط سخت مناطق گرمسیر جنوب تطبیق پیدا کند و بدون مشکل به فعالیت خود خود ادامه دهد.


خرید خودپرداز-خودپردازشخصی-خودپردازncr

چگونه می‌توانم خودپرداز بخرم؟

شما می‌توانید همه روزه از ساعت 8‌ صبح تا 4 بعدازظهر با کارشناسان ما تماس بگیرید و از خدمات رایگان ما به صورت تلفنی بهره مند شوید. تیم مجرب ندای گویا پیوسته در حال تلاش می‌باشد که تجربه‌ای لذت ‌بخش از خرید خودپرداز شخصی را به شما ببخشد.

شماره تماس شرکت ندای گویا

شماره‌های تماس

                061-3882

09160403860-3

09160403866-7

ایمیل ندای گویا

ایمیل

info@mngooya.ir

آدرس شرکت ندای گویا

آدرس شرکت

خوزستان، اهواز، چهارشیر، شهرک صنعتی شماره یک، خیابان پنج، سوله‌ هفت