شغلی پردرآمد از طریق مشارکت با بانک دی

مشارکت در سود بانک دی از طریق خودپردازهای بیرون از شعب بانک دی

همکاری با بانک به همراه درآمدی بی نظیر

شرکت فنی و مهندسی ندای گویا به‌عنوان مجری پروژه گسترش خودپردازهای بیرون از شعب بانک دی این فرصت را برای هموطنان عزیز فراهم آورده تا با مشارکت کردن در این پروژه پرسود، با بانک دی شریک شده و شیوه ای نوین برای کسب درآمد را تجربه کنند. در این پروژه سودآور به هر خودپرداز بر اساس کارکرد، میزان برداشت وجه، سایر تراکنش های انجام شده مانند انتقال وجه و خرید شارژ کارمزد تعلق می‌گیرد که این امر موجب درآمدی مناسب برای فرد متقاضی می‌گردد. از این رو هموطنان عزیز در سراسر کشور می‌توانند با ثبت درخواست تامین دستگاه و اتصال آن به شبکه خودپردازهای بانک دی، در این پروژه با بانک سهیم شوند. لذا هموطنانی که محل مناسبی برای نصب خودپرداز داشته و تمایل به مشارکت در این پروژه را دارند می توانند با شماره های 0613882 و 06134492226 تماس گرفته و یا فرم زیر را تکمیل نمایند.

درخواست خودپرداز بانک دی

شرایط دریافت خودپرداز شخصی

شاید شما تصور کنید داشتن یک خودپرداز شخصی کار بسیار دشواری است و همه افراد نمی‌تواند صاحب خودپرداز شخصی داشته باشند. ولی این تصور کاملا اشتباه است. داشتن خودپرداز شخصی برای هیچ‌کس دشوار و غیر ممکن نیست. شما می‌توانید با مراجعه به شرکت ندای گویا و تنها با همراه داشتن مدارک شناسایی خود، صاحب یک خودپرداز شخصی شوید.

و اما نحوه درآمد زایی دستگاه خودپرداز به چه صورت است؟

شاید برای شما هم سوال باشد که با دریافت خودپرداز شخصی چه سودی به ما حاصل می شود؟ آیا واقعا دریافت خودپرداز شخصی سودی برای ما خواهد داشت؟ آیا داشتن خودپرداز شخصی به کسب و کار ما رونق می‌بخشد؟ جالب است بدانید با هر تراکنشی که با دستگاه شما انجام گیرد، 65% از کارمزد آن تراکنش (در صورت داشتن سوییچ بانک دی ) به شما تعلق می گیرد. به همین سادگی! پس بدیهی است داشتن یک خودپرداز شخصی قطعا برای شما سودآور خواهد بود. علاوه بر سودآوری که برای فردی متقاضی خودپرداز شخصی از طریق کارمزد تراکنش ها دارد، نصب خودپرداز شخصی با توجه به نصب لوگو بانک دی در محل کسب و کار شما، اعتباری خاص به مکان شما خواد داد.

شرکت ندای گویا