دریافت وام بدون نیاز به چک و ضامن

جشنواره یاقوت شرکت ندای گویا

فروش اقساطی خودپرداز شخصی

درجشنواره فروش شرکت ندای گویا فقط با 5 میلیون تومان صاحب خودپرداز شخصی شوید.

 

شرایط خرید اقساطی خودپرداز شخصی

شاید فکر کنید داشتن یک خودپرداز کار سختی است و هر شخصی نمی‌تواند صاحب خودپرداز شود. ولی این تصور اشتباه است. داشتن خودپرداز برای هیچ‌کس غیر ممکن نیست. شما می‌توانید با مراجعه به شرکت ندای گویا و تنها با همراه داشتن مدارک شناسایی خود، با خرید اقساطی خودپرداز شخصی با درآمد عالی (بدون نیاز به چک و ضامن) شوید.

و اما نحوه درآمد زایی دستگاه خودپرداز به چه صورت است؟

همیشه مهم‌ترین سوال این است که با خرید خودپرداز شخصی چه سودی به ما می‌رسد؟ آیا واقعا داشتن آن سودی برای ما دارد؟ آیا به کسب و کار ما رونق می‌بخشد؟ جالب است بدانید با هر تراکنشی که با دستگاه شما انجام گیرد، 65% از کارمزد آن تراکنش بدون کسر بیمه و مالیات (در صورت داشتن سوییچ بانک دی) به شما تعلق میگیرد. به همین راحتی! پس بدیهی است داشتن یک خودپرداز شخصی قطعا برای شما سودآور خواهد بود. پس عجله کنید و هرچه زودتر برای خرید خودپرداز اقدام کنید و به سود برسید.blank
blank

چگونه می‌توانم خودپرداز بخرم؟

شما می‌توانید همه روزه از ساعت 8‌ صبح تا 4 بعدازظهر با کارشناسان ما تماس بگیرید و از خدمات رایگان ما به صورت تلفنی بهره مند شوید. تیم مجرب ندای گویا پیوسته در حال تلاش می‌باشد که تجربه‌ای لذت ‌بخش از خرید خودپرداز شخصی را به شما ببخشد.

تلفن دفتر مرکزی :

0613882

06134492226-28


آدرس: اهواز، میدان چهارشیر، شهرک صنعتی شماره یک، خیابان پنجم، سوله‌ی هفتم