درباره ما

ما کی هستیم؟

کارگزار رسمی  بانک سپه(کوثر سابق)

شرکت فنی و مهندسی ندای گویا با بیش از دو دهه سابقه درخشان در زمینه خدمات و پشتیبانی دستگاه‌های خودپرداز و تجهیزات بانکداری با هدف توسعه فناوری‌های نوین بانکی و ایجاد اشتغال پایدار، پا به عرصه فعالیت گشوده است. این شرکت به منظور ارائه بهترین کیفیت و خدمات نسبت به بازار فعلی، علاوه بر توانایی‌های بالای فنی‌، فعالیت خود را اختصاصاً معطوف به واردات و پشتیبانی دستگاه‌های خودپرداز کرده است و تاکنون توانسته است با بانک‌های متعددی همکاری کرده و لوح رضایت برعملکرد را دریافت نماید. لذا اکنون نزدیک به چهار سال متوالی است که کارگزاری رسمی بانک سپه(کوثر سابق) می‌باشد و در طول دوره کارکرد توانسته به افتخاراتی همچون طراحی نرم افزار کمکی برای خودپرداز ، بالا بردن تعداد پذیرندگان موسسه و برگزاری سمینارهای آموزشی موفق دست یابد. این شرکت با به کارگیری مجرب‌ترین و کار آزموده‌ترین متخصصین جهت بازاریابی فروش و خدمات پشتیبانی پس از فروش و تعمیرات تخصصی خودپردازها در سراسر کشور آماده ارائه خدمات می‌باشد.


مدیریت

دکتر فرزاد گویا در سال 80 فعالیت خود را با نصب و راه اندازی سیستم‌های نوبت دهی و دوربین‌های مدار بسته بانک ملی و کشاورزی آغاز کرد و در همان سال، در شرکت سرووس پدیسار با سمت تکنسین فنی خودپرداز های بانک کشاورزی شروع به کار نمود.
او در طی پنج سال پشتیبانی سیستم‌های نوبت دهی اکثر بانک‌های استان را انجام داد و با بانک های بیشتری قرارداد پشتیبانی بست.
او در سال 85 وارد پروژه نصب تجهیزات دکل‌های مخابراتی شد و در سال 87 در پی رخ دادن اتفاقی روند زندگی وی تغییر کرد.
او کم کم پروژه‌های خود را تحویل داد و فعالیت خود را تنها با شرکت سرووس پدیسار تا سال 90 ادامه داد. در سال ۹۲ همکاری جدیدی با شرکت توسعه فن آوری رفاه پردیس آغاز نمود. مدتی نگذشت که با سمت مسئول حفاظت فیزیکی و امنیت شبکه شعب وارد بانک قوامین شد.
او در سال 94 تصمیم گرفت تا ادامه فعالیت خود را در قالب شرکت ادامه دهد و در نهایت شرکت ندای گویا را به ثبت رساند.

دکتر فرزاد گویا - موسس و مدیر عامل ندای‌گویا

متخصص فناوری اطلاعات و ارتباطات (IT)

سوالی دارید؟ در واتس اپ با ما گفتگو کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp واحدی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید